O nás

Společnost ARSANIT byla založena v roce 2002 – začali jsme jako společnost s několika zaměstnanci, vyrábějící několik základních chemických stavebních výrobků. V roce 2013 jsme již dynamicky působícím obchodem s téměř 100 zaměstnanci, moderními produkty, výkonnými výrobními linkami a druhým výrobním závodem ve středním Polsku ve výstavbě a pobočkou v Londýně. Od začátku jsme 100 % polskou kapitálovou společností s vlastními nápady na vývoj a řízení.

V současné době naše nabídka zahrnuje více než 70 moderních chemických stavebních výrobků ve třech skupinách: sypké produkty, vlhké výrobky a polystyrenové pěny (lepidla, malty, samonivelační potěry, základní hmoty, tenkovrstvé a sprejové omítky, barvy, základní nátěry a polystyrenová pěna). Naším hlavním produktem je však kompletní řešení tepelné izolace – systémy Arsanit THERMA + a THERMA + W. Jsme jednou z mála společností v Polsku, která vyrábí všechny výrobky z tepelně izolačního systému z polystyrenové pěny. To nám umožňuje poskytovat logisticky efektivní a komplexní služby zákazníkům na trhu s tepelnou izolací a garantovat optimální specifikace kvality systému Arsanit THERMA +.

Od počátku naší činnosti klademe důraz na inovace a neustálý vývoj našich výrobků – usilujeme o využití nejefektivnějších technologických řešení. Díky využití evropských fondů jsme schopni neustále investovat do našich zařízení, což umožňuje větší výrobní kapacitu a zároveň udržovat nadále vynikající kvalitu našich výrobků, což je pro nás nesmírně důležité. Jedním ze zdrojů našeho úspěchu je vlastní laboratoř a prosperující oddělení výzkumu a vývoje. „Inovace“ je základem jejich existence. Zde vytváříme nejinovativnější řešení, sledujeme kvalitu a neustále zlepšujeme naše produkty tak, aby poskytovaly nejvyšší možné standardy a zůstaly v procesu šetrné k životnímu prostředí.

Produkty ARSANIT se prodávají na domácím trhu v rámci neustále se rozvíjející distribuční sítě a mimo hranice Polska (např. Ve Velké Británii, České republice, na Slovensku a v Rumunsku). Vlastní rozsáhlá dopravní flotila poskytuje našim zákazníkům spolehlivé a rychlé dodávky. Naši kvalifikovaní regionální technici a prodejní poradci vám rádi zodpoví veškeré dotazy týkající se našich nabídek a specifikací produktu a pomohou vybrat produkt, který nejlépe vyhovuje požadavkům zákazníka.

Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s architekty a designéry, stejně jako se sdruženími vlastníků domů a družstvy, protože jsme jednou z mála společností v Polsku, které poskytují kompletní zateplovací systém a komplexní podporu a flexibilitu při vytváření individuální nabídky.

Chceme, aby důvěra našich zákazníků rostla každý měsíc, rok a my se budeme snažit, abychom to tak udrželi. Naše motto společnosti „ARSANIT – Konstruktivní realita“ je naším závazkem!

Přejeme Vám mnoho úspěchů a budeme se těšit na spolupráci s vámi!

KONTAKT

MÁTE OTÁZKY? KONTAKTUJTE NÁS!

ARSANIT CZ
Rybářská 572
753 61 Hranice

Kontaktujte obchodního zástupce
Daniela Butkayová
Mob.: 00420 608 301 026
Email: butkayova@ccboard.cz